TEKLİF ALMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN

Inoutic (ithal) Pvc Sürme Kapı Sistemi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Üstün Alman mühendisliği ile Avrupa standartlarında Almanya’daki tesislerde üretimi gerçekleştirilen Inoutic profil sistemleri ürün grubu içerisinde bulunan Prestige PVC Sürme Kapı serisi tüketici için mükemmel optimizasyonu sunmaktadır. Yüksek yalıtım değerleri ile estetik görünümü buluşturan ve zorlu koşullarda gerek ısı gerekse ses yalıtımı konusunda standartların öngördüğü maksimum değerleri yakalamayı başaran Prestige PVC Sürme Kapı serisi; 76 mm taban genişliğine sahip 6 odacıklı bir sistemdir.

Inoutic Prestige PVC Sürme Kapı serisi 76 mm kasa taban genişliğine uygun 84 mm’den 109 mm’ye kadar farklı kanat genişliği 95 mm’den 112 mm’ye kadar farklı orta kayıt genişliği sayesinde yüksek katlı binalarda ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Çok farklı alanlarda farklı statik ve ısı yalıtımı değerlerine rahatlıkla cevap verecek zengin ürün çeşitliliği ile Prestige PVC Sürme Kapı ürün platformu modern yapılardaki mimari detayları ısı ses yalıtımı rüzgar ve hava yükü gibi teknik değerlerden ödün vermeksizin rahatlıkla çözebilmektedir.

71 mm taban genişliğine sahip Inoutic Elite PVC Sürme Kapı Serisi, klasik görüntüsü ile görselliği ön plana çıkartmanın yanı sıra Avrupa’nın pek çok farklı bölgesinde en zorlu iklim koşullarında uzun süredir kendisini kanıtlamış ve tüketicinin güvenini kazanmıştır. Inoutic Elite PVC Sürme Kapı serisi RALsertifikasyonu bulunan 5 odacıklı bir sistemdir. Kurşun içermeyen çevre dostu yüksek kalitedeki içeriği ile üretimi Münih yakınlarında Starubing/Bogen’ deki tesislerde üstün Alman teknolojisi ve mühendisliği ile Avrupa kalite kontrol şartlarında gerçekleştirilmektedir.

84 mm taban genişliğine sahip Eforte PVC Sürme Kapı Sistemi, benzersiz özellikleri ile geleceğin pencere sistemi olarak tasarlanmıştır.Geleneksel demir destek sacı kullanımı ile,ilave yalıtım elemanlarına ihtiyaç duymadan Uf 0.95 W/m2 K gibi üstün bir ısı yalıtım değerine ulaşarak tartışılmaz biçimde üstün bir tasarıma sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Inoutic Sistemi Prestij Föy PDF İNDİR
Inoutic Sistemi Elite Föy PDF İNDİR
Inoutic Sistemi Eforte Föy PDF İNDİR
© 2018 Klas Şömine Dekorasyon Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım, Ayvalık web tasarım, Burhaniye Web Tasarım

Adresimiz

Ayvalık Yolu Üzeri Hürriyet Mah. No:1 Burhaniye/Balıkesir